0

Kontakt

 Send oss en melding:

 

Ansatte:

Bård A. Fallrø Daglig leder baard@fallro.no
Irene Bekkvik kontor/regnskap irene@fallro.no
Jøran Olsen Salg joran@fallro.no
Elisabeth O. Sommer Administrasjon/Salg elisabeth@fallro.no
Terje By Lager terje@fallro.no
Asbjørn Grøtte Servicetekniker asbjorn@fallro.no
Bjørn Wold Servicetekniker bjorn@fallro.no
Torgeir Haugstad Servicetekniker torgeir@fallro.no
Andreas Fallrø Servicetekniker andreas@fallro.no
Morten Borstad Servicetekniker morten@fallro.no

 

 

 

 

close

Abonner på vårt nyhetbrev

Nye produkter - kampanjer - tilbud

Vi spammer ikke! Les vår personvernerklæring for mer info.

X