0

Kontakt

 Send oss en melding:

 

Ansatte:

Bård A. Fallrø Daglig leder baard@fallro.no
Frode Risan Teknisk support frode@fallro.no
Camilla Bergvin Kontor/regnskap camilla@fallro.no
Jan Tore Waagen Salg/prosjekt
jan.tore@fallro.no
Elisabeth O. Sommer Salgskoordinator elisabeth@fallro.no
Asbjørn Grøtte Servicetekniker asbjorn@fallro.no
Torgeir Hagustad Servicetekniker torgeir@fallro.no
Terje By Lager terje@fallro.no
close

Abonner på vårt nyhetbrev

Nye produkter - kampanjer - tilbud

Vi spammer ikke! Les vår personvernerklæring for mer info.

Her kan du spare mange tusenlapper!Kampanje Hobart oppvaskmaskiner

Sjekk ut de gode prisene på Hobart oppvaskmaskiner

Vi tilbyr også leasing

X